BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

skelbimas apie blogo perkėlimą

Taigi, draugai, bloge nebėra vietos nuotraukom ir paveikslam , vadinasi ,bus kuriamas naujas. Manau,kad pavadinimas bus panašus, kad galėtumėt rast,kam reikia. Be to, paskelbsiu čia kada ir kaip modifikuosiuosi..:) Dar pasimatysim.HAU.


su pagarba Sesuo 

Rodyk draugams

Komentarai (8)

 1. nekenciuROZINIUdrugeliu:

  ..lauksim..:)

 2. qq:

  tai tu paveikslelius pastink paparasciausiai, o ne dek i ta dezute.. sutaupysi vietos ir nereiks kurti naujo blogo

 3. Sesuo:

  idomu, pabandysu

 4. Tootė:

  aš irgi lauksiu ;)

 5. Sesuo:

  kaip tuos paveiksliukus paste'inti?kai is my documents /my pictures darau copy-bloge nerodo tos paste funkcijos(desiniam peles klavise),kitaip nemoku. Taip daryt is pradziu norejau,kad neisejo. Pamokykit nemokanti….

 6. qq:

  na jo, cia ir yra visa beda, kad as pati nemoku pastint is doku, todel pastinu, ka nors susiradusi paciam internete.. manau, ten kazkokia kita sistema..

  bet verciau pasiklausinek, ko nors geriau zinancio, nes nelb ir as esu toj srity apsisvietus..

  susieiskok google piesinuku ir kopijuok is ten :) sekmes

 7. Toote:

  hm..aš taip pat neseniai išmokau įkelt..bet tik iš pačio interneto..galiu ir šitą paaiškinti..susirandi nuotraukėlę, spaudi ant jos, susirandi properties, kopijuoji adresą url, tada įraše spaudi medelį dešinėje, pastini ir ok ;) neseniai išbandžiau ;)

 8. Aiquen:

  Jei paveikslėliai kompe, tai tiesiai į blogą jų ir neįkelsi. Geriausia- užsiregistruoti kur nos http://www.photobucket.com arba http://www.myonlineimages.com, susikelti paveikslėlius ten- ir iš ten imti nuorodas (URL). Bent jau aš taip darau- ir blogas neužsikemša, ir šiaip gana patogu.

Rašyti komentarą