BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

laukimo išsipildymas


Man atrodo ,kad jau buvau nustojusi laukti Tavęs, pasirinkau kitą išeitį. Bet matyt laukimas gyveno mano pasąmonėje ir mano širdyje kaip nepagydoma liga. Negalėjau patikėti, kad Tu esi realus ,kai atėjai. Man rodos, kad negaliu patikėti iki šiol. Mano ausys girdėjo Tavo tariamus žodžius, kurie buvo tokie neįtikėtinai geri, švelnūs ir taip atitiko mano svajones! Ne ,aš vis  dar negaliu patikėti…argi gali būti tokių žmonių?! Tokių idealų?


Gerai, aš pripažįstu ,kad galiu turėti DAUGIAU negu tada ,kai laukiau Tavęs vaikystėje. DABAR aš turiu dvigubai. Nes turiu ne tiktai Tave…Vis dėl  to , mano širdis liko nepasikeitusi, nors aš pati pasikeičiau. Dabar aš visą pasaulį turiu SAU. Visa yra mano. Ir aš galiu juo džiaugtis. „MYLĖK IR DARYK KĄ NORI“ sakė Šv. Augustinas. Aš ir darysiu. Aš pažadu mylėti Tave tokį , koks Tu esi. Visą Tavo žmogiškumą ir Tavo dieviškąjį pradą Tavyje…


Aš vis dar tikiuosi, kad man pagrosi fleita, nors grojimo tikslas bus ne tas dėl ko ta fleita yra grojama. Tu grosi man ,o aš klausysiu. Bet Tu grosi kitaip ir tai dėl ko Tu grosi, gali tęstis amžinai. Ir tai tęsis. Ir tai bus Dangaus Karalystės džiaugsmo atvaizdas, kuris mūsų laukia  …..


 

Rodyk draugams

vel keitimas

vel pakeiciau savo sablona. Visgi nusprendziau prie juodo neapsistot, tuo labiau kai jau viens juods yr…..Ka gi, ledas man tiks, esu tookia pat salta kaip tie aisbergai. Be to ir eskimus megstu  ne vien indenus…:)

Rodyk draugams

šablono išvaizda

ką gi, pakeičiau savo šabloną. Nėra jokio su švelniu ir rusvu ar tamsiai pilku fonu….Paveiksliukams geriau kai yra pasportas. Dabartarsi neįrėminti bus. Ką darysi.Nenoriu aš to juodo, o vidurnaktinis palieka dešinį kraštą neišnaudotą- netaupymas ekrano vietos.Ir nė vieno man patinkančio šablono nėra.Koreguot nemoku. et….

Rodyk draugams